3

2013.05.15 14:55 autors Vita Dreijere Autors

Vita Dreijere

Neesmu kopā ar portālu Mans Medijs kopš tā dzimšanas. Adoptēju to pēc pusgada. Īpaši laba māte gan neesmu, jo nu šo bērnu esmu nodevusi citās rokās – pašlaik aktīvi rosās jauna portāla redaktore Vikija Valdmane-Rozenberga, kurai jau ir gana liela pieredze „redaktorēšanā”. Tomēr Mans Medijs joprojām ir tuvs arī man.

Nebūšu oriģināla, nosaucot vispārīgus īstermiņa un ilgtermiņa mērķus, kas portāla veidotājiem būs jāsasniedz. Pirmkārt, jāizvairās no ilgstošiem „pārrāvumiem” portāla darbībā, ko esam piedzīvojuši jau trīs reizes. Portālam ar tik nelielu budžetu ir izaicinājums nodrošināt nepārtrauktu satura plūsmu, citādāk sanāk neloģiska situācija - pēc ieskrējiena (kāds varbūt to sauks tikai par iesildīšanos) seko apstāšanās. Otrs mērķis ir grūtāk sasniedzams, bet tas nav neiespējami – ir jāpanāk, ka tiešām attaisnojas visai trāpīgais portāla nosaukums. Lai mediju darbinieki, lietotāji un studenti par mūsu portālu tiešām var teikt: „Mans medijs.” Idejas, kā attīstīties, mums ir, dodiet laiku un pārmaiņas pamanīsiet.

Protams, „daudzskaitlīgā” portāla vadība vien nav un nebūs priekšnoteikums, lai portāls attīstītos. Tāpēc vispirms gribu teikt paldies studentiem, kuri portālu redz kā labu mācību un izaugsmes platformu. Sevišķi liels paldies tiem studentiem, kuri Mans Medijs labā ir darījuši „vairāk nekā prasa pienākums” – pēdējā pusgada laikā īpaši ir jāizceļ topošo žurnālistu Katrīnas Žukovas un Mārtiņa Pričina palīdzība. Tāpat liels paldies visiem pieredzējušajiem autoriem, kas mums ir rakstījuši bloga rakstus. Piemēram, pēdējā gada laikā esam saņēmuši ļoti interesantus rakstus no Viktora Freiberga, Sanitas Uplejas, Ivetas Kažokas, Daces Krejeres, Madaras Fridrihsones, Guntas Līdakas, Didža Bērziņa, Ojāra Skudras, Zanes Penezes. Ļoti liels paldies aģentūrai LETA par bildēm, bez Jums mums būtu grūti! Protams, "paldies" saraksts varētu būt krietni garāks, ja minētu visus, kuri portālam palīdzējuši jau no tā pirmsākumiem - apsolām, ka pilno sarakstu publicēsim Mans Medijs piecu un desmit gadu jubilejās...

Visbeidzot nelielai atslodzei gribētu publicēt dažus atslēgvārdus vai frāzes, pēc kurām interneta meklētājprogrammas pēdējā mēneša laikā ir cilvēkus ievirzījušas mūsu portālā: „rekviēms sapnim”, „svārku garums 20.gadsimtā”, „Baibas nāve lugā Pūt vējiņi!”, „Ilze Jaunalksne kontakti”, „Meistars un Margarita tramvajs nogriež galvu”, „bērnudārza audzinātājas pienākumi”, „Calvin Klein apakšbikses”, „cik pelna masieris”, „cik pelna žurnālisti”, „deputātu vidējais vecums”, „erotiskās masāžas saloni vakances”, „filmas par sēnēm”, „gaisa pils”, „Grendes izteicieni”, „halucinogēnās sēnes”, „kā atbraukt no Krievijas, ja beigusies vīza”, „kā izveidot zobenu no datorraksta simboliem”, „kad būs ziemeļblāzma”, „kāpēc ir Dziesmu un deju svētki”, „kāpēc man patīk apmeklēt kinoteātri”, „kas ir dubultmorāle”, „ko atvest no Islandes”, „ko nozīmē sieviešu solidaritāte”, „kurā teātrī spēlē Lepers”, „Latvijas vilcieni skats iekšpusē”, „meitenes meklē darbu”, „pasaules kara laikā sievietes bikses”, „sekss resnītes krievu”, „spēļu konsoles tetrs”, „ukraiņu valodas kursi”, „vientulība sagrauj dvēseli”, „vīrieša draugi izrāda interesi”, „Vinnijs Pūks”.

Iespējams, esam šajos gados bijuši daudzveidīgāki, nekā iepriekš domājām. Smile


draugiem.lv   facebook.com    twitter.com Bookmark and Share

CITI AUTORA IERAKSTI

Žurnālistika nevar eksistēt sprostā

Atceros to dienu, kad uzzināju, ka laikraksts „Diena“, kurā biju izaugusi kā žurnāliste, ir pārdots. Iep ...

Darba mamma

Kādā pavasara pēcpusdienā pirms aptuveni pieciem gadiem mēs ar Intu bijām iegrimušas nopietnā sarunā. Ab ...

3

Neesmu kopā ar portālu Mans Medijs kopš tā dzimšanas. Adoptēju to pēc pusgada. Īpaši laba māte gan neesm ...

Ne par Vinniju Pūku

Reiz pirms apmēram pusotra mēneša, braucot tramvajā, pati ar sevi pārspriedu idejas rakstiem, prātā ie ...

Pirmais gads

Šoreiz es jums pastāstīšu, kā pār mani nāca "apgaismība". Gluži ar zibens spērienu no skaidrām debesīm t ...

Speršana

Elektrība sper. Zirgi sper. Kaušļi sper. Šoreiz gribu rosināt domāt par to, vai sper arī mediji.(3)