Justam novēl spožu nākotni

Foto - Ieva Čīka/LETA

2016.05.20 13:43

Sabīne Zvirbule

LU SZF komunikācijas studiju bakalaura programmas studente

Eirovīzijai nav konkrēta formāta, kas ļautu korekti un objektīvi vērtēt katru mākslinieku atsevišķi, tāpēc Justa Sirmā 15. vieta konkursā nav svarīga, uzsver dziedātāja producente Jūlija Fricsone-Gavriša. Savukārt mūziķis Valters Frīdenbergs novēl Justam spožu nākotni.

Savukārt Radio Tev programmu direktors Andris Jurga norāda, ka "mums jābūt priecīgiem par katru iespēju tikt līdz lielajam finālam, jo šim notikumam seko līdzi gandrīz visa pasaule."

Tāpat arī dziesmas "Heartbeat" autore Aminata uzslavē Justu par sniegumu konkursā, sakot, ka 15. vieta finālā ir ļoti labs rezultāts. "Visi vienmēr gaida un cer uz pirmo vietu, bet, manuprāt, Justs izdarīja maksimāli labu veikumu," turpina Aminata. Arī dīdžejs Toms Grēviņš atzīst: "Par šādu rezultātu finālā mums noteikti nav jābēdājas. Mēs ieguldām lielu naudu Eirovīzijā, tāpēc svarīgi ir iegūt pēc iespējas lielāku publicitāti."

Lai gan medijos izskanēja versija, ka Justs uz lielās Eirovīzijas skatuves varētu mainīt stilu, tomēr beigās mainīta tika vien ādas jakas krāsa. "Īsti nesapratu tērpa izvēli. Kamerās vispār jebkurš melnais apģērbs pazaudē jebkādu reljefu un, lai cik smuka būtu Justa ādas jaka, ekrānā tas viss izskatījās pēc melna pleķa," uzskata A. Jurga.

Savukārt Valters Frīdenbergs, kurš pats ir pārstāvējis Latviju Eirovīzijā 2005. gadā, atzina, ka apģērbs konkrētajai dziesmai bija ļoti atbilstošs, tomēr gaismu efekti un vizuālais noformējums varēja būt pārdomātāks:"Es gan neesmu vizuālais mākslinieks un noteikti neuzskatu, ka varētu labāk, taču, manuprāt, viss negāja kopā. Iespējams, ka tas arī bija viens no klupšanas akmeņiem."

Tam nepiekrīt J. Fricsone-Gavriša. "Viņš savā izskatā un tēlā jutās ļoti ērti un droši. Galvenais ir domāt par mākslinieka komfortu uz skatuves, lai viņš varētu koncentrēties tikai dziesmai un izpildījumam," norāda Justa producente.

V. Frīdenbergs cer uz Justa spožu nākotni un novēl viņam to:"Ar katru mēģinājumu, pusfinālā un visbeidzot arī finālā Justs sevi parādīja arvien labākā gaismā. Ļoti ceru, ka viņš turpinās iesākto un viss izdosies."


draugiem.lv   facebook.com    twitter.com Bookmark and Share

CITI RAKSTI SADAĻĀ "Ziņas"

“Ģenerālplāna” līdzautore: Nebaidos no pretējiem uzskatiem

Dienā, kad sazvanāmies ar žurnālisti  Ingu Spriņģi, viņa gaida lidmašīnu uz Briseli. Tur Eiropas Pa ...

Justam novēl spožu nākotni

Eirovīzijai nav konkrēta formāta, kas ļautu korekti un objektīvi vērtēt katru mākslinieku atsevišķi, tāp ...

Latvijas Radio Latgales multimediju studija paredz darbu sākt 1.jūlijā

Latvijas Radio Latgales multimediju studijas projekta īstenošanai ir piešķirti 155 054 eiro un stud ...

Trešais LTV valdes loceklis - Ivars Priede

Par Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekli finanšu vadības jautājumos apstipināts bijušais izdevniecī ...

Viens no LTV valdes locekļiem vēl domā, vai kandidēs atkārtoti

Nedēļa laika atlicis, lai kandidāti pieteiktos konkursā uz divām Latvijas Televīzijas valdes locekļu vie ...

Bez vienošanās sola izmaiņas žurnālistu akreditācijā tālāk nevirzīt

Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) neatbalsta Valsts kancelejas (VK) sagatavotos grozījumus Ministru K ...