Kā vērtējat Streipa noņemšanu no Eirovīzijas komentēšanas? (2)

Foto - Lauris Nagliņš/ LETA

2011.05.12 14:24

Mansmedijs.lv

Viļņošanos sociālajos tīklos ir izraisījis Latvijas Televīzijas lēmums šogad Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa komentēšanu neuzticēt tā ilggadējajam komentētājam Kārlim Streipam. Par šo lēmumu LTV saņēmusi gan asu kritiku, gan atbalsta vārdus.

Šoreiz jums vaicājam:

Kā vērtējat LTV lēmumu Eirovīzijas komentēšanu neuzticēt Streipam? Vai tas ir Eirovīzijas pārraides ieguvums vai zaudējums?

Kā vērtējat jaunā Eirovīzijas komentētāja Valtera veikumu?

draugiem.lv   facebook.com    twitter.com Bookmark and Share

KOMENTĀRI

Aija Volka
10:10 25.05.2011
Mani gan apmierina tas, ka Streips vairs nekomentē Eirovīziju. Daži viņa komentāri, manuprāt, bija pilnīgi lieki, jo nemaz nebija saistībā ar mūziku (piemēram, kāda ir dziedātāja/s seksuālā orientācija). Ja šādā stilā komentē Oskaru, tas vēl būtu pieļaujami, jo skatītājs tikai pasīvi vēro ceremoniju, bet Eirovīzijas gadījumā skatītājs arī balso. Un nav nepieciešams viens "pareizā ceļa rādītājs". Kas attiecas uz Valteru- radās iespaids, ka viņš info tikai nolasa no lapiņas. Protams, tā kā tā viņam bija pirmā reize, labāk tā, nekā minstināties un nezināt, ko vispār teikt. Vēlāk, kad viņš sāka diskusiju ar Kažu, komentāri jau bija daudz brīvāki. Manuprāt, pozitīvi, ka- ja reiz kāds rāda ceļu, tad tie ir divi cilvēki, kuru viedoklis var arī nesakrist. (Starp citu, man neizpratni izsauca aktrises Bērziņas komentēšana Eirovīzijas nacionālās atlases laikā. Kāpēc tas bija vajadzīgs? Ok, ir interesanti salīdzināt savu viedokli ar vēl kādu, bet nu tad vismaz 2 "eksperti" varēja būt! Lai gan- tas, kā tika samontēti 'tautas' viedokļi, arī izskatījās vairāk pēc manipulējoša gājiena, lai iespaidotu balsojumu. Tādu aptauju var rādīt dienu iepriekš pirms balsojuma vai nākamajā dienā, bet ne jau tiešraidei pa vidu!)
Marita Papiņa
09:08 13.05.2011
LTV jāņem vērā, ka Latvijas sabiedrība ir konservatīva un jebkuras pārmaiņas izsauks negācijas. Cilvēki Streipu un Eirovīziju uztver kā nedalāmas lietas, bet to atdalīšana, visticamāk, radīs tikai skatītāju aizplūdumu no šīs pārraides. Jo sevišķi tagad, kad ir iespējas šo konkursu tiešraidē noskatīties citu valstu televīzijās, ja to piedāvā TV abonēšanas pakete, vai internetā. Visu cieņu Valteram, ka viņš piekrita komentēt šo pasākumu, bet vai tiešām nebija neviena ar lielāku pieredzi? Var jau būt, ka LTV mērķis bija jaunās paaudzes piesaistīšana TV ekrānam, bet tie žargonismi, kas veļas no Valtera mutes, liek vīst ne tikai latviešu valodas speciālistu ausīm. Te nu jāsaka, ka iepriekšējā pieredze kā dalībniekam Eirovīzijā nav izšķirošais arguments - citādāk no fona dziedātājiem, citējot Valteru, sanāk vien "beku komanda".


CITAS DISKUSIJAS

Aptauja ielās: Vai skatāties Krievijas TV kanālus?

Sabiedrībā jau ilgstoši notiek aktīvas diskusijas par to, kāda ir Krievijas mediju ietekme Latvijas cilv ... (1) More

Kam vajadzētu darboties sabiedrisko mediju pārraudzības padomē?

Jau kādu laiku Latvijā tiek diskutēts par to, kādam vajadzētu būt sabiedrisko mediju pārraudzības modelim, vai s ... (0) More

Kādus medijus ikdienā patērējat?

Pētījumi liecina, ka mediju patēriņa ieradumi mainās, mediji arvien vairāk tiek patērēti nelineārā veidā ... (0) More

Vai pēc aizlieguma smēķēt publiskās vietās situācija ir uzlabojusies?

Jau gadu likums nosaka stingrākus ierobežojumus smēķēšanai publiskās vietās. Ja kādam no apkārtējiem ir ... (0) More

Kā atzīmējat valsts dzimšanas dienu 18. novembri?

Šonedēļ Latvijas valsts dzimšanas diena. Kā jau katru gadu notiek svinīgi pasākumi - militārā parāde, ko ... (0) More

Vai 139 eiro būs pietiekami liels pabalsts bēgļiem?

Valdība šonedēļ apstiprināja patvēruma meklētāju uzņemšanas plānu, tajā skaitā paredzot pabalstu bēgļiem ... (0) More