Ko jūs gribētu mainīt Rīgas satiksmē? (0)

Foto - Edijs Pālens/LETA

2014.10.24 11:19

Ja jums būtu iespēja mainīt vienu lietu Rīgas satiksmē, kas tā būtu? Cilvēkiem Rīgas ielās vaicāja topošie žurnālisti - LU SZF komunikācijas studiju bakalaura programmas 2.kursa studenti Lelde Mežmača, Solvita Krauja un Roberts Šteinbergs.

Anete Eiduka, studente:

Lai biežāk kursē sabiedriskais transports, citādi pārāk "piekrāmēts".

Andrejs Vīksna, bezdarbnieks:

Ieviest ormaņus. Nu kā, man patīk zirgi un zvirbuļiem arī būtu prieciņš. Zvirbuļiem jau patīk knābāt graudiņus no zirgu mēsliem. Uzskatu, ka Rīgā ir par maz zvirbuļi un kaut kas lietas labā ir jādara.

Gundega Vanaga, pašnodarbinātā:

Ļaujiet padomāt. It kā mani viss apmierina. Lai gan es dzīvoju Zolitūdē un tur nav kur nopirkt e-talonu, tāpēc man vienmēr sanāk pirkt biļeti par 1,20 eur. Vēl es nesaprotu, kāpēc pie Barona centra tagad ir tramvaju korķi. Un vēl vecāka gada gājuma cilvēkiem būtu jāsaprot, ka bērni un jaunieši arī ir cilvēki, piemēram, man ir meita, kurai arī ir tiesības apsēsties. Dažreiz nepatīk netīrība un bezpajumtnieki, bet to nevar izkontrolēt. Kopsummā esmu apmierināts cilvēks un nepiesienos par niekiem.

Edmunds Vērdiņš, brīvdomātājs:

Noteikti atvieglotu braukšanas maksu pensionāriem vēl vairāk. Kā arī mēģinātu kaut ko mainīt ar dzeltenajiem e-taloniem. Neredzu jēgu drukāt tik daudz papīra, tādos kvantumos, ja tas pēc tam tiek izmests miskastē.

Rasma Griķe, pensionāre:

Man liekas viss normāli.

Lidija Zubreva, pensionāre:

Jā, viss apmierina. Mēs braucam ar to bezmaksas biļeti, mums viss ļoti patīk.

Maija Disenkopka, pensionāre (bijusi skolotāja):

Es noteikti Brīvības ielu vispār izņemtu no satiksmes, uztaisītu to par gājēju ielu. Es domāju, ka kādu ielu vajadzētu mums gājējiem atvēlēt, jo visās pilsētās ir tāda iela, mums jau nav tāda (gājēju), visas ir noslogotas.

Agnese Muša, studente:

Pensionāri, man viņi nepatīk, man viņi traucē. No rītiem viņi aizņem vietu, es nesaprotu, uz kurieni viņi brauc. Un viņi vienmēr ir tādi kašķīgi. Aizliegt pensionāriem braukt vai arī ieviest atsevišķus autobusus tieši pensionāriem? Jā, es domāju, ka tā būtu laba ideja.

Jana Oksjenko, friziere/stiliste:

Man ir cita lieta.... kāda jēga skolēniem, kuriem ir bezmaksas e-talons, pīkstināt viņu? Ja nenopīkstina, tad viņu met laukā. Baigi neloģiski.

Ayse Gumuebae, studente no Turcijas:

Tas ir tik pārpildīts. Varbūt varētu likt vairāk sēdekļu un mazāk busu. Vai arī vajag lielākus autobusus. Tur ož pēc alkohola, kaut gan neviens alkoholu nelieto. Turcijā transports arī ir pārpildīts, bet pret smaku viņi kaut ko lieto. Tur transportā nav alkohola smakas.